Drenaż limfatyczny

Nowoczesny sprzęt terapeutyczny w moim gabinecie:

Aparat do sekwencyjnego masażu pneumatycznego BOA 2 Max – stosowany do dernażu limfatycznego

z 24-ro komorowymi mankietami uciskowymi dla kończyn dolnych oraz mankietem na kończynę górną.

Masaż ten działa na zasadzie przerywanego pneumatycznego ucisku, to znaczy, wykorzystuje przesuwającą się falę uciskową umożliwiającą kompresyjny drenaż limfatyczny. Sprzęt ten umożliwia przeprowadzanie zabiegów masażu według piętnastu różnych algorytmów.

To jedyny na świecie aparat do masażu pneumatycznego, posiadający specjalny algorytm przeznaczony do drenażu limfatycznego , którego przebieg jest zgodny z techniką manualnego drenażu limfatycznego (MDL) wg E. Voddera ,przez co  stanowi uzupełnienie Kompleksowej Terapii Przeciwobrzekowej.

Aparat ten ma również zastosowanie w wspomaganiu leczenia niewydolności krążenia  żylnego.

Zapobiega powstawaniu żylaków oraz stanowi doskonałe uzupełnienie opieki pooperacyjnej i po zabiegach liposukcji. Jest  jedną z najskuteczniejszych i najbardziej popularnych metod walki  z cellulitem.  Masaż  jest pozytywnie postrzegany przez pacjentów jako bardzo przyjemny i skuteczny sposób leczenia.

Wielofunkcyjny aparat PhysioGo

Indywidualną terapię z pacjentem wspomagam zabiegami  elektroterapii, sonoterapii, magnetoterapii oraz laseroterapii aby zredukować negatywne objawy dysfunkcji.

Work-Site massage (WSM)

czyli masaż w miejscu pracy, wykonywany na specjalnym krześle.  Powstał z myślą o ludziach wykonujących długotrwałą pracę siedzącą . Redukuje skutki statycznej pracy, usuwa zmęczenie, wzmacnia zdolność koncentracji.

 

Zapraszam do korzystania z moich zabiegów.